ODTÜ Tasarım Fabrikası, Erasmus+ projesi kapsamında gerçekleştirilen “Gençlerle Uygulamalı Girişimcilik ve Bilişim Eğitim Projesi”nin “Girişimcilik ve Bilişim Eğitimi”ne ev sahipliği yaptı. 2 Şubat’ta gerçekleşen eğitimin ikinci bölümünde, farklı liselerden bir araya gelen öğretmenlere Tasarım Fabrikası’nın ve altyapısının tanıtılmasının ardından, sayısal tasarım prensipleri, araçları ve farklı üretim teknikleri anlatıldı.
![Tasarım Fabrikası Girişimcilik ve Bilişim Eğitimi’ne Ev Sahipliği Yapıyor!](https://tf.metu.edu.tr/wp-content/uploads/2019/02/T86A0421-900x300.jpg)